Kullanım Şartları

  1. Foodelphi.com, telif haklarına, kişilik haklarına, cevap ve düzeltme hakkına saygı duyar.

  2. Foodelphi.com içinde yer alan tüm bilgi ve dokümanlar, Gıda Bilimleri alanıyla ilgilenenlere yararlı olması gayesiyle bu alana ilgi duyan ve bu alanda çalışmalar yapan, gıda mühendisliği eğitimi almış bireyler tarafından hazırlanmıştır. Her ne kadar bu sitenin ve içeriğinin gerek güncellenmesi, gerek her türlü hazırlığı aşamasında son derece itina ve dikkat gösterilmekte ise de, Foodelphi.com içinde yer alan bilgilerin doğruluğu, güncelliği ve siteden verilen linkler nedeniyle Foodelphi.com, hiçbir hukuki sorumluluk kabul etmez.

  3. Bu sayfalardan okuyucu olarak veya her ne suretle olsun yararlanan tüm ziyaretçilerimiz, bu sayfalarda yer alan tüm yükümlülük, talep, telif kuralları ve yararlanma koşullarını kabul ettikleri ve bunlara aykırı davranışlarının hukuki ve cezai sorumluluklarını gerektireceğini anladıklarını kabul ve taahhüt ederler.

  4. Foodelphi.com üzerinden alınan herhangi yazı, dosya, resim, video vs. nin doğuracağı problemlerden kullanıcı kendi mesuldür. Doğabilecek sorunlardan dolayı hiç bir şekilde Foodelphi.com mesul edilemez.

  5. Foodelphi.com ismini/imzasını haiz eserler basılı bir hale getirilebilir, farklı formatlara (video/ses/yazı/görsel/resim…) dönüştürülebilir, değişik medya platformlarına uyarlanabilir. Foodelphi.com tarafından oluşturulabilecek bu tip eserlerde yer alması istenmeyen içerikler, Foodelphi.com şerhine hiç eklenmemelidir.

  6. Siteye ziyaretçiler veya yazarlar tarafından gönderilen yorumlar ve her türlü içeriğin yayını konusunda inisiyatif site yönetimine aittir. Site yönetimi yayınlanan yazıların gerek gördüğünde içeriğini, görünümü, site içindeki yerini değiştirebilir veya yayından kaldırılabilir.

  7. Foodelphi.com ekibi ve siteden yararlanan herkes Foodelphi.com sitesinin ilkelerine saygı duymak ve site kurallarına uymakla yükümlüdür.

  8. Foodelphi.com sitesinin faaliyet ve hizmetleri ticari bir gaye taşımamaktadır. Foodelphi.com tüm bu faaliyetleri ve yararlanma koşullarını değiştirme ya da durdurma hakkını saklı tutar. Kuralların güncellenme ve yenilerinin eklenmesi hakkı ve sorumluluğu site yöneticilerindedir. Kurallarda değişiklik olması durumunda kullanıcılar bilgilendirilir. Bu kurallar metninde bazı eksikler bulunabilir, bu durum esas amacı yok saymaya ya da kuralı geçersiz ilan etmeye neden olamaz.

Başa dön tuşu