Foodelphi.com’a Reklam Verebilmek

Sitemize reklam verme talebinde bulunan kişi veya firma sayısı arttığından bu duruma bir açıklama getirmemiz gerekiyordu. Foodelphi.com sitesinde sadece Google Adsense reklamları yayımlanmaktadır. Bu reklamların kazancı sunulan hizmetin devamı ve kalite geliştirmelerine harcanmaktadır. Bunun dışında ücret karşılığında herhangi bir reklam çalışması yapılmadı ve yapılması da planlanmamaktadır.

Kimler Reklam Verebilir ?

– Gıda üretimi yapan firmalar

– Gıda dağıtımı yapan firmalar

– Gıda üretiminde veya analizlerinde kullanılan alet ve ekipmanlarının üreticisi veya dağıtıcısı olan firmalar

– Sadece mühendislik üzerine değer üreten yazarlar ( Kitap tanıtım reklamı )

– Özel üniversiteler ( Gıda Mühendisliği bölümü mevcut ise )

Yukarıdaki durumların haricinde reklam kabul edilmez.

Reklamınız Nerede ve Ne Kadar Süreyle Yayımlanır?

Resimde gösterildiği yerde her sayfamızda görünecek şekilde ( max: 970×90 ölçülerinde ) 1 ay süreyle yayımda kalır.

Reklam Ücreti Nedir?

– Gıda Üretimi veya Dağıtımı Yapan Firmalar İçin

Üye öğretim görevlilerimiz tarafından belirlenecek olan maddi zorluk çeken 3 gıda mühendisliği öğrencisine bir kereye mahsus olmak üzere 500’er TL ( Toplam 3×500=1500 ) burs ödemesi yapıldığında reklam ücretiniz ödenmiş olacaktır. ( Her öğrenci bu burstan sadece 1 kere yararlanabilecektir )

veya

Üniversite kurulunca staj yapmaya uygun kabul edilen bir işletmeniz varsa belirlenen 3 öğrenciye staj imkanı sunduğunuzda stajlarını tamamladıkları gün reklam ücretiniz ödenmiş olacaktır.

– Gıda Üretiminde veya Analizlerinde Kullanılan Alet ve Ekipmanlarının Üreticisi veya Dağıtıcısı Olan Firmalar İçin

Ürettiğiniz, satış veya dağıtımını yaptığınız alet ve ekipmanlardan belirlediğimiz üniversiteye ( 1500 Tl değerin altında kalmamak şartıyla ) hibe ettiğinizde takdirde reklam ücretiniz ödenmiş sayılacaktır.

– Kitap Tanıtımları İçin

Yayımlanan eserinizin basılı kopyasından 10 adeti belirleyeceğimiz üniversitenin bölüm sekreterliğine veya öğretim görevlisi hocamıza öğrencilere dağıtılmak üzere gönderildiğiniz takdirde ödemeniz yapılmış sayılacaktır. Eseriniz mühendislik dallarından herhangi birine dair olmak zorundadır. Bunun dışındaki eserler kabul edilmeyecektir.

– Özel Üniversiteler İçin

1 Gıda mühendisliği öğrencisinin 1 yıllık eğitim ücretini karşıladığınızda ödemeniz yapılmış sayılacaktır. Fakat bu öğrenci kendi öğrenciniz değil başka bir özel üniversitenin gıda mühendisliği öğrencisi olmak zorundadır.

veya

Kendi öğrenciniz olup mezuniyet aşamasına gelen öğrencilerden bitirme tez konularını gönderdiğinizde seçilecek olan mühendis arkadaşımızın son yıl ödemesini geri iade ettiğinizde ödemeniz yapılmış sayılacaktır. Arkadaşımızın diplomasını aldığı tarihte reklamınız yayımlanmaya başlayacaktır.

Yukarıdaki uygunlukları taşıyan, şartları kabul eden ve gereklilikleri yerine getiren kurum ve kişilerin reklamlarını yayımlamaktan onur duyarız.

Lütfen bunun dışındaki durumlar için iletişime geçmeyin.

Bir Yorum

  1. Kriterlerimizin ağır bulunduğu yönündeki eleştirilere şu yorumu yapabiliriz;

    Hangi durumda kendimiz için maddi bir kazanç söz konusudur? Kuruluş amacımıza ters düşen bir politika ile hareket etmemizi nasıl bekleyebilirsiniz. Bir meslektaşımızın eğitimine destek olabilmek bizim en büyük kazancımızdır. İçten bir teşekkür dışında da bir beklentimiz de yoktur.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu